Pinetron DVR Serileri ve Iphone Uygulaması

Elektronik Güvenlik Sistemleri Kişisel Blogu

Pinetron DVR Serileri ve Iphone Uygulaması

YENİ PİNETRON DVR SERİLERİ VE IPHONE UYGULAMASI

Pinetron 2010 yılının başından bu yana süren çalışmalar ile Standalone DVR serilerinin tamamını MPEG4 formatından H264 formatına çevirerek güncelledi. Bazı donanımsal değişiklikler ile daha da kuvvetlendirilen yeni H264 modellerini (X) serisi olarak piyasaya sunan Pinetron, bu süreçte yeni modellerini de dünya güvenlik pazarı ile buluşturmaya devam ediyor.

Performans ve üstün donanım özellikleri ile bir çok büyük başarılı projeye imza atan Real time profesyonel serilerinden satışına başlanan PDR-X6000 serisinden sonra FULL D1 Real time serisi PDR-X7000 modellerinin Ocak ayı içerisinde stoktan satışlarına başlanması planlanmaktadır.

Pinetron tarafından 2010 yılı başında deklere edilen üretim planlamasının son çeyreğinde yer alan 8 ve 16 kanal video giriş destekli PDR-X4000 ve PDR-X5000 modellerinin seri üretimine başlandı. Yılın son ayında stoklara giren ve satışlarına başlanan PDR-X4000 (200fps) serisinin ardından PDR-X 5000 (400fps) serisi de Şubat ayı ilk haftalarında stoklarda olacaktır. Pinetron tüm DVR serilerine uzaktan erişim kolaylığı sağlayabilmek amacı ile yeni IPhone uygulamasının ücretsiz LiTE versiyonunu tamamlayarak TOUCHCMS ismi ile AppStore sayfalarına ekledi..

http://itunes.apple.com/app/touchcms/id404132277 adresine girilip kolayca yüklenebilen TOUCHCMS programından; IP, veya cihaz seri numarası (sabit ip olmayan uygulamalar için ) ile aynı anda iki ayrı Pinetron DVR cihazlarına ulaşıp, kullanıcı adı ve parola ekleyerek cihaza bağlı bulunan kameralara kolayca ulaşabilirsiniz.

Ulaşacağınız Pinetron DVR cihazlarında 1, 4, 9, 16 gösterim modlarında canlı izleme yapılabilir, speed dome kameralarınıza ulaşıp yön ve zoom fonksiyonlarına kumanda edebilir, görüntülerinizi iyi bir performansta izleyebilirsiniz.

Tags: , , ,